Килим для мишки Demon Slayer (Kamado Nezuko)

- Готово к отправке
240 ₴
+380 (68) 306-60-75
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поринь у світ «Demon Slayer» разом із Камадо Незуко на цій стильній ігровій поверхні! Вона не тільки подарує неймовірні емоції під час кожного клікання, але й надихає на перемоги, як і сама Незуко. Ідеально підходить для шанувальників аніме та тих, хто цінує якість і стиль.
Килимок для миші розміром 30x20 см із міцного гумового матеріалу, який забезпечує плавне ковзання миші та надійну фіксацію на столі.
Цей товар є в наявності, тому відправлення посилки відбудеться максимально швидко.
Mousepad - Kamado Nezuko
Коврик для мышки - Незуко Камадо
Килимок для миші - Незуко Камадо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Совместимость с оптической мышью |
| Підтема | Аніме |
| Сюжет | Demon Slayer |
| Тема | Анімація |
- Цена: 240 ₴
