Пазли ORN - Незламний Харків

- Готово к отправке
500 ₴
+380 (68) 306-60-75
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пазл зі 1000 елементів переносить вас до самого центру Харкова – де завжди вир життя, посмішки перехожих та унікальна архітектура. Це ідеальний спосіб зберегти частинку міста у своєму серці та зібрати його у затишній домашній атмосфері.
Авторка цього малюнку - талановита Яна Бойко.
Пазли виготовлені з міцного картону, що забезпечуює довговічність та надійність. Подаруйте собі або близьким частинку незламного духу Харкова. На 100% українське виробництво.
Цей товар є в наявності, тому відправлення посилки відбудеться максимально швидко.
Ми піклуємось про пакування, тому можете бути впевнені що коробка приїде в ідеальному стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Наличие магнитов | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тематика | География |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Формат | A2 |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 275 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Размеры | |
| Длина | 47 см |
| Толщина | 0.15 см |
| Ширина | 67.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Підтема | Міста |
| Размер | 47x32 |
| Сюжет | Харків |
| Тема | Культура |
- Цена: 500 ₴




