Пазли ORN - Ігри 90-х

- Нет в наличии
300 ₴
+380 (68) 306-60-75
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пазли "Ігри 90-х" – це чудова можливість повернутися в дитинство і згадати улюблені ігри з 90-х. Кожен шматочок цих пазлів відтворює яскраві моменти та персонажів того часу. Виготовлені з високоякісного картону, ці пазли забезпечують довговічність і приємні години збирання. Пориньте у світ ностальгії разом з пазлами "Ігри 90-х".
На 100% українське виробництво.
Цей товар є в наявності, тому відправлення посилки відбудеться максимально швидко.
Ми піклуємось про пакування, тому можете бути впевнені що коробка приїде в ідеальному стані.
Pazzle - Games 90`s
Пазл - Ігри 90-х
Пазл - Игры 90-х
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 501 шт |
| Материал | Картон |
| Наличие магнитов | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Формат | A3 |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 155 мм |
| Размеры | |
| Длина | 47 см |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Підтема | Міста |
| Размер | 47x32 |
| Сюжет | Харків |
| Тема | Культура |
- Цена: 300 ₴
