Сумка через плече My Neighbor Totoro (Totoro Ramen)

- Готово до відправки
580 ₴
+380 (68) 306-60-75
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече My Neighbor Totoro (Totoro Ramen)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Відділення | Відділення для телефону |
| Довжина | 190 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтема | Аніме |
| Сюжет | My Neighbor Totoro |
| Тема | Анімація |
- Ціна: 580 ₴





